Life coaching
Putuj!

Máte nesplnené sny, 

alebo túžbu niečo zmeniť vo svojom živote? 


Spoznajte sami seba, vaše sny a túžby. Spoznajte vaše silné aj slabé stránky, aby ste sa mohli stať lepšími. Vydajte sa s nami na cestu, na konci ktorej bude človek, ktorým ste vždy chceli byť.  Vaše nové JA.


Základným predpokladom úspešného Life coachingu je dôverný vzťah medzi klientom a coachom. Pri našej práci preferujeme neutrálne prostredie, ktoré vás nezaťažuje stereotypmi či obavami. Z našej praxe sa, ako mimoriadne účinný spôsob pre získanie dôvery a odpútanie klienta od každodenného tlaku, ukázalo dlhodobé putovanie. Na túto metódu Life coachingu sa aj špecializujeme. 

Našich klientov sprevádzame po najznámejších diaľkových – pútnických trasách Európy. Či už sa s vami vydáme na Svätojakubskú cestu v Španielsku či Portugalsku (púť do Santiaga de Compostela), Stevensovu cestu vo Francúzku, Cestu suchých kameňov na Malorke alebo Johanesweg (Jánovu cestu) v Dolnom Rakúsku, vždy spolu strávime minimálne desať dní putovania. 

Časový faktor a fyzická námaha blahodarne pôsobia na dušu aj telo. Pomáha odpútať sa od každodennosti a stereotypov života. V prvých dňoch vás cesta prinúti zamyslieť sa nad vlastnou telesnosťou. Počiatočné trápenie a otlaky však budú odmenené pocitom slobody a vnútorného zmierenia. 

Putovanie nás učí pokore a prijímaniu reality života, aká v skutočnosti je. Človek si uvedomí, že žije tu a teraz. Keď kráčate s batohom na pleciach po vyznačenej ceste mimo civilizácie, nezostáva vám nič iné len napredovať. O tom, akým tempom to bude, nerozhodujete len vy a vaša kondícia, ale aj terén okolitej krajiny, počasie a batoh na vašich pleciach. 

Medzi fyzickým putovaním a životnou cestou je veľa paralel. Na cestu si do batohu zabalíte samé "potrebné a užitočné veci", o ktorých, si myslíte, že sa bez nich určite nezaobídete. Určíte si svoje denné ciele, tempo a vyrazíte. To isté robíme aj v bežnom živote. Obklopujeme sa vecami, nehnuteľnosťami, splátkami, platenými zážitkami a ľuďmi, o ktorých si myslíme, že ich potrebujeme. Častokrát si stanovujeme ciele, ktoré nie sme schopní dosiahnuť, alebo sa dokonca necháme dotlačiť k prijatiu cieľov niekoho iného.

Jedného dňa však precitneme a zistíme, že nakoniec nežijeme život, o akom sme snívali. Stratili sme slobodu rozhodovať sa o tom, čo naozaj chceme. Zistíme, že už len musíme. A tak aj pri putovaní budete na pleciach vláčiť preťažený batoh, kým nepochopíte, že v ňom treba spraviť poriadok a stanoviť si dosiahnuteľný cieľ. Len splnený cieľ vás totiž naplní radosťou a pôžitkom. Objavíte v sebe vlastnosti a schopnosti, v ktorých ste výnimoční. Naučíte sa podať aj prijať pomocnú ruku od ľudí, s ktorými zdieľate rovnakú cestu.

Cieľom putovania je práve táto fáza, keď si začnete robiť poriadok aj vo vlastnej duši. Uvedomíte si, čo je pre vás v živote naozaj dôležité, čo naozaj potrebujete, alebo chcete dosiahnuť. Na kom vám záleží, koho milujete, či naopak, koho už nemusíte stretnúť. Každým dňom pochodu vaše fyzické, ale aj mentálne svaly budú v čoraz lepšej kondícii a keď prídete na koniec vytýčenej cesty, budete mať pocit, že to nesmie skončiť. 

Toto je najlepší čas na zmenu. Dokázali ste to, čo len málokto. V duši budete mať poriadok a v hlave plán a hlavne chuť niečo zmeniť aj vo svojom živote. Ako Life coaching formou putovania prebieha a koľko to stojí?


Skupina: minimálne 4 osoby, maximálne 6

Cena: dohodou


Cena obsahuje:

Prípravu a plán cesty

Organizačné zabezpečenie leteniek a transferov

Cenu za letenky a transfery

Náklady na ubytovanie

Doprovod počas cesty (fyzická aj mentálna podpora)

1 hodina couchovacieho rozhovoru denne

 

Cena neobsahuje:

Náklady na stravu

Cestovné poistenieChcete sa o Life coachingu a putovaní dozvedieť viac?

Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.