NEWS


Najbližšie pre vás pripravujeme

Camino PORTUGUES da Coasta 2021

z PORTA do SANTIAGO de COMPOSTELA po pobreží cez TUI

8. október - 22. október 2021

Camino PORTUGUES da Coasta - Portugalská pobrežná cesta je alternatívnou cestou ku klasickému Camino Portugues Central, ktoré vedie vnútrozemím. Portugalská cesta je jednou z najvýznamnejších trás do Santiaga de Compostela. Putovanie začína v malebnom prístavnom meste Porto a vedie cez pôvabné prímorské mestá a dedinky na pobreží Atlantiku. V priebehu 12 dní objavíte divokú krásu oceánu a piesočné pláže pobrežia severného Portugalska, aj zelené hory a lúky južnej Galície. Hranicu medzi Portugalskom a Španielskom prekročíme v meste Tui, kde sa napojíme na Camino Portugues Central. Táto cesta nás dovedie po zhruba 250 km ku Katedrále sv. Jakuba v Santiagu de Compostela, ktorá bude aj naším cieľom.

AKCIA

Cena: 499,00 € / osoba

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Camino PRIMITIVO 2021

z OVIEDA do SANTIAGA po stopách kráľa Alfonsa II.

Táto cesta je spojená s návštevou

veľtrhu FAIRWAY 2021 v Santiagu.

21. október - 12. november 2021

Camino PRIMITIVO, alebo pôvodná (prvá) cesta, je najstaršou pútnickou cestou v Španielsku. Začína v meste Oviedo, ktoré je dodnes hlavným mestom regiónu Astúria. Táto trasa je jednou z najnáročnejších pútnických ciest do Santiaga, ale vaše úsilie bude určite odmenené zážitkami, ktoré stoja za námahu! Naša cesta sa spája s najslávnejšou trasou Camino Francés, v rušnom obchodnom meste Melide. Tá nás po štrnástich dňoch a 320 km putovania privedie až do Santiaga de Compostela. Tu navštívime výstavu FAIRWAY, ktorá sa špecializuje na pútnický cestovný ruch. Našu cestu ukončíme výletom na "koniec sveta" do Finisterre a Muxie.

AKCIA

Cena: 499,00 € / osoba

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Neváhaj a poď!

Ak sa chcete o našich cestách a podmienkach účasti dozvedieť viac, neváhajte a napíšte nám (neradny@perronegro.sk). Počet miest je limitovaný 8 osobami. Minimálny počet účastníkov sú 2 osoby.