NEWS


Najbližšie pre vás pripravujeme

BARBORSKÁ CESTA 2020

Srdečne Vás pozývame na rozprávanie o putovaní po ceste dlhej 186 km.


Špania Dolina

penzión KLOPAČKA

18. júl 2020 o 18.00 hod.


Camino PRIMITIVO 2020

z Ovieda do Santiaga de Compostela

Camino PRIMITIVO, alebo pôvodná (prvá) cesta, je najstaršou pútnickou cestou v Španielsku. Začína v meste Oviedo, ktoré je dodnes hlavným mestom regiónu Astúria. Táto trasa je jednou z najnáročnejších pútnických ciest do Santiaga. Ale vaše úsilie bude určite odmenené zážitkami, ktoré stoja za námahu! Naša cesta sa spája s najslávnejšou trasou Camino Francés, v rušnom obchodnom meste Melide. Tá nás po štrnástich dňoch a 320 km putovania privedie až do Santiaga de Compostela.

Pre COVID-19 odložené!

O novom termíne Vás budeme vopred informovať.

Camino PORTUGUES da Coasta 2020

z Porta do Santiaga de Compostela

Camino PORTUGUES da Coasta - Portugalská pobrežná cesta je alternatívnou cestou klasickému Camino Portugues Central. Táto cesta začína v Porte a vedie cez pôvabné prímorské mestá a dedinky, ktoré ležia na pobreží Atlantiku. V priebehu 12 dní objavíte divokú krásu a piesočné pláže pobrežia severného Portugalska, aj zelené hory južnej Galície. Do Santiaga de Compostela dorazíme po prejdení 250 km.

Pre COVID-19 odložené!

O novom termíne Vás budeme vopred informovať.

Neváhaj a poď!

Ak sa chcete o našich cestách a podmienkach účasti dozvedieť viac, neváhajte a napíšte nám (neradny@perronegro.sk). Počet miest je limitovaný 8 osobami. Minimálny počet účastníkov sú 2 osoby.