NEWS

Najbližšie pre vás pripravujeme

STEVENSONOVA cesta 2023


15 dní putovania, z Le-Puy-en-Velay do Saint-Jean-du-Gard cez francúzske pohorie Cévennes


 14. - 28. máj 2023

Vydajte sa cestou, po ktorej kráčal v roku 1878 Robert Louis Stevenson so svojou oslicou Modestinou. Spoznajte departmenty stredného Francúzska Haute-Loire, Lozère a Gard aj s príbehmi o Gévaudanskej beštii, či históriu povstania Kamisardov. Prechádzať budete cez malebné kamenné dedinky a stredoveké mestečká, okolo jazier a pozdĺž horských bystrín. Cestou ochutnáte aj miestnu vynikajúcu kuchyňu, ktorá je založená na čerstvosti lokálnych surovín.

Putovanie zavŕšime návštevou stredomorského prístavného mesta Marseille.

cena dohodou

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Camino PORTUGUES da Coasta 2023


14 dní putovania, z Porta do Santiaga de Compostela po pobreží Atlantického oceánu


 12 - 25. september 2023

Putovanie začína v malebnom prístavnom meste Porto, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Cesta vedie cez pôvabné prímorské mestá a dedinky, ktoré ležia na pobreží Atlantiku. V priebehu 10 dní objavíte divokú krásu oceánu, piesočné pláže pobrežia severného Portugalska, aj zelené hory a lúky Galície.  Po zhruba 250 km dorazíme ku Katedrále sv. Jakuba v  Santiagu de Compostela, ktorá je našim cieľom.

Stadiaľ sa vydáme autobusom na pobrežie Atlantického oceánu do mesta Finisterre a na druhý deň prejdeme ešte jednu etapu do rybárskej dediny Muxia. O týchto mystických miestach si naši predkovia mysleli, že sú "na konci sveta". 

cena dohodou

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Neváhaj a poď!

Ak sa chcete o našich cestách a podmienkach účasti dozvedieť viac, neváhajte a napíšte nám (neradny@perronegro.sk). Počet miest je limitovaný 8 osobami. Minimálny počet účastníkov sú 2 osoby.