Marketing consulting


Event marketing


V podnikaní nikdy nie ste sami. Váš úspech je priamo závislý od vzťahov s dodávateľmi a zákazníkmi. Radi vám pomôžeme vytvoriť príležitosti (výstavy, prezentácie a pod.), aby ste ich mohli lepšie spoznať a odprezentovať im vaše myšlienky či produkty. Nižšie si môžete pre inšpiráciu pozrieť niekoľko vybraných projektov, na ktorých sme pracovali v minulosti a mnohých pracujeme až dodnes.Food festival GRILLIADA

Tento food festival zameraný na grilovanie, bol naším dieťaťom od nápadu až po realizáciu. Pripravovali sme ho pre mesto Banská Bystrica. Jeho hlavnou myšlienkou bola propagácia regionálnych reštaurácií, ktoré sa zapájali do súťaže v grilovaní. Sprievodnými podujatiami boli Majstrovstvá Slovenska vo filetovaní lososa, Deň rodiny, Jazzový festival a množstvo dalších súťaží a vystúpení.

Anastasia KUZMINOVÁ

V spolupráci s mestom Banská Bystrica sme pripravili scenár a zabezpečili réžiu podujatia - Privítanie olympijskej víťazky Anastasie Kuzminovej. Súčasťou eventu bolo aj zabezpečenie a koordinácia mediálnych partnerov a spolupráca s réžiou priameho televízneho prenosu. Vyvrcholením privítania bola organizácia slávnostnej recepcie v hoteli Národný dom.

Zadávateľom podujatia boli:

  • mesto Banská Bystrica
  • vojenský športový klub DUKLA Banská Bystrica
  • Slovenský zväz BIATLONU

TANEC MEDZI ČREPINAMI

Toto výpravné predstavenie SĽUKu malo outdoorovú premiérou, ako sprievodný večerný program food festivalu GRILLIADA. Tešilo sa mimoriadnemu záujmu verejnosti. Podujatie muselo spĺňať veľmi prísne a náročné požiadavky účinkujúcich. Výzvou bolo zabezpečenie scény pre prípad zlého počasia alebo šatní pre viac ako stočlenný umelecký kolektív so sociálnym zabezpečením. Po predstavení sme organizovali pre VIP hostí slávnostnú recepciu v Hoteli LUX. Generálnym partnerom podujatia bola spoločnosť ORANGE.

Sympózium ESPRIT Banská Štiavnica

Toto sympózium bolo zorganizované pod záštitou Ministra školstva, vedy, výskumu a športu. Našou úlohou bolo pripraviť námet, scenár a technická realizácia celého podujatia. Situovali sme ho tematicky do priestorov Starého zámku v Banskej Štiavnici, ktorá bola sídlom prvej technickej univerzity na svete. Téma histórie a zámockého prostredia sa odrazila aj vo vizuálnom spracovaní prezentačných materiálov vo večernom programe a aj v menu cateringu. Organizátorom a sponzorom podujatia bola spoločnosť ESPRIT Banská Štiavnica.

WORWAG PHARMA export meeting

Príprava tohoto podujatia bola jednou z najväčších výziev. Sústrediť na jedno miesto viac ako tristo účastníkov z 15 krajín a to počas letnej sezóny bol skutočne oriešok. Rozlúskli sme ho umiestnením podujatia na veľkú výletnú lod'. To nám umožnilo počas dňa využívať estrádnu sálu na sympózium a popoludní pokračoval program návštevou a spoznávaním rôznych miest. Súčasťou zadania bola aj koordinácia príletov a odletov účastníkov podujatia, spojená zo zabezpečením transferov a ubytovania. Podujatie malo svoj vlastný grafický štýl a jeho príprava aj so záverečným vyúčtovaní trvala viac ako pol roka.

Zadávateľom podujatia bola spoločnosť WORWAG PHARMA


Chcete sa o našich službách v oblasti event marketingu dozvedieť viac?

Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.