Marketing consulting


Teambuilding


Zažite so svojimi kolegami alebo partnermi dobrodružstvo, zábavu a nezabudnuteľné chvíle, ktoré vám pomôžu pri dosahovaní vašich pracovných a obchodných cieľov. Či už chcete váš tím odmeniť, alebo motivovať, teambuilding je tá správna voľba. Nižšie si môžete pre inšpiráciu pozrieť niekoľko vybraných projektov, na ktorých sme pracovali v minulosti a mnohých pracujeme až dodnes.Teambuilding na lodi

Ak uvažujete nad teambuildingom, skvelým riešením pre skupiny do 10 osôb je jachting. Je to spôsob, ako spojiť tím, lepšie sa spoznať a vytvoriť hlboké a dlhotrvajúce vzťahy. Na lodi je to ako vo firme. Ak nemá dobrého kapitána, kompetentnú posádku a jasný cieľ, ľahko sa stratí vo vlnách. Pripravíme vám program, pomôžeme s výberom trasy, veľkosťou a typom plavidla, zohľadňujúcim počet členov posádky. Uvidíte, že po týždni bude váš tím na jednej vlne, s novými skúsenosťami a zážitkami na celý život.

Veľká MORAVA

Tento program váš tím nielen spojí, ale aj niečo nové naučí. Vydajte sa na cestu do histórie, keď Slovensko bolo súčasťou Veľkomoravskej ríše. Úlohy, ktoré sú pre vás pripravené, preveria obratnosť, vytrvalosť, vedomosti, ale hlavne súdržnosť vášho tímu. Uvedomíte si, že každý člen tímu je výnimočný v niečom inom a len spojením síl a individuálnych schopností sa dokážete presadiť v neľútostnom konkurenčnom boji.

Výprava za hranice časopriestoru

Pri tvorbe teambuildingových programov vychádzame zo zadania od klienta. Našou snahou je naplniť jeho ciele a očakávania. Či už sa jedná a posilnenie vzťahov vo vnútri spoločnosti, alebo o budovanie pracovných aj medziľudských vzťahov s obchodnými partnermi, vždy je najdôležitejšia nosná téma. Z tej vychádzajú úlohy pre zúčastnené tímy. V prípade tohoto programu, to bolo zhodnotenie minulosti, s prezentáciou súčasnosti a víziou do budúcnosti. Samozrejmosťou bolo zvolenú tému odprezentovať aj pomocou grafického vizuálu.


Chcete sa o našich službách v oblasti teambuildingu dozvedieť viac?

Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.