Strach z neúspechu je ako veľký čierny pes.

Môže nás zastaviť, alebo sprevádzať na ceste za snom.

Kto sme a kam kráčame?

Sme ľudia, ktorí majú sny a túžia nazrieť za horizont, aby sa dostali ďalej ako ostatní. Tento prístup prinášame aj do našej práce. Naši zákazníci chcú od života tiež viac a to nás spája. Pre mnohých pracujeme už dlhé roky. Podporujeme a pomáhame im na ceste za ich snami v osobnom živote aj v podnikaní. Veď podnikanie je ako rozhodnutie vyraziť na dlhú a ťažkú cestu. Ak neviete prečo a kam sa chcete dostať, ľahko sa Vám stane, že sa unavíte a zablúdite. Našou ambíciou je sprevádzať Vás a pomáhať Vám, zorientovať sa v spleti marketingových, manažérskych, ale aj osobných rozhodnutí.

NEWS

Camino PORTUGUES da Coasta

2021

8. 10 - 22. 10.

499,00 €

Camino PRIMITIVO 2021

21. 10 - 12. 11.

499,00 €

Marketing consulting


Ako rozmýšľame a pracujeme

Baví nás práca, ktorá má zmysel. Preto sa vždy začína množstvom otázok smerovaných na vás, nášho klienta. Pomôžeme vám zadefinovať vaše plány, vízie a ciele, aby sme následne pripravili návrh riešenia, ako sa k nim môžete dopracovať. Nikto nevie všetko, preto spolupracujeme s odborníkmi. Špecializujeme sa na marketingové a komunikačné stratégie, projekty corporate identity, tvorby značiek produktov, spoločností ale aj osôb. Pre našich zákazníkov organizujeme rôzne typy eventov, výstavy, prezentácie a teambuildingové programy pre zamestnancov aj obchodných partnerov. Našou úlohou je zostaviť a manažovať tím odborníkov, ktorí vám pomôžu dosiahnuť cieľ, pri zachovaní vašich filozofických a etických hodnôt.

Strategické plánovanie

Corporate identity

Event marketing

Teambuilding


Coaching


Staviame na vašej výnimočnosti

Uvedomujeme si, že každý z nás má svoje vlastné sny a túžby. Každý z nás má svoj vlastný spôsob a názor na to, ako si ich splniť. No každý z nás má aj svoje vlastné bloky. Práve tie nás môžu na tejto ceste zastaviť. Mnohých sužuje strach z neúspechu, pocity neistoty, nespokojnosť s vlastným telom, vzťahy na pracovisku alebo v rodine. LIFE COACHING je metóda mentálneho tréningu, ktorá stavia na vašej individualite a výnimočnosti. Je vhodná pre tých, ktorí sa chcú svojich blokov zbaviť, chcú na sebe pracovať a stať sa jednoducho lepšími. Je určená pre tých, ktorí si uvedomujú, že ak chcú vo svojom živote niečo zmeniť, musia začať od seba. To platí v osobnom, ale aj pracovnom živote. BUSINESS COACHING je určený pre spoločnosti, ktoré chcú posunúť prácu svojich manažérov a tímu, z priemernej na výnimočnú. Je to spôsob, ako ich lepšie spoznať. Pochopiť v čom sú výnimoční, aké sú ich hodnoty a čo ich motivuje k dosahovaniu vašich pracovných cieľov .

Life coaching

Máte nesplnené sny, alebo túžbu niečo zmeniť vo svojom živote?

Business coaching

Viete čo je cieľom a motiváciou pre vašich zamestnancov?


Najbližšie pre vás pripravujeme

Camino PORTUGUES da Coasta 2021

z PORTA do SANTIAGO de COMPOSTELA po pobreží cez TUI

8. október - 22. október 2021

Camino PORTUGUES da Coasta - Portugalská pobrežná cesta je alternatívnou cestou ku klasickému Camino Portugues Central, ktoré vedie vnútrozemím. Portugalská cesta je jednou z najvýznamnejších trás do Santiaga de Compostela. Putovanie začína v malebnom prístavnom meste Porto a vedie cez pôvabné prímorské mestá a dedinky na pobreží Atlantiku. V priebehu 12 dní objavíte divokú krásu oceánu a piesočné pláže pobrežia severného Portugalska, aj zelené hory a lúky južnej Galície. Hranicu medzi Portugalskom a Španielskom prekročíme v meste Tui, kde sa napojíme na Camino Portugues Central. Táto cesta nás dovedie po zhruba 250 km ku Katedrále sv. Jakuba v Santiagu de Compostela, ktorá bude aj naším cieľom.

AKCIA

Cena: 499,00 € / osoba

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Camino PRIMITIVO 2021

z OVIEDA do SANTIAGA po stopách kráľa Alfonsa II.

Táto cesta je spojená s návštevou

veľtrhu FAIRWAY 2021 v Santiagu.

21. október - 12. november 2021

Camino PRIMITIVO, alebo pôvodná (prvá) cesta, je najstaršou pútnickou cestou v Španielsku. Začína v meste Oviedo, ktoré je dodnes hlavným mestom regiónu Astúria. Táto trasa je jednou z najnáročnejších pútnických ciest do Santiaga, ale vaše úsilie bude určite odmenené zážitkami, ktoré stoja za námahu! Naša cesta sa spája s najslávnejšou trasou Camino Francés, v rušnom obchodnom meste Melide. Tá nás po štrnástich dňoch a 320 km putovania privedie až do Santiaga de Compostela. Tu navštívime výstavu FAIRWAY, ktorá sa špecializuje na pútnický cestovný ruch. Našu cestu ukončíme výletom na "koniec sveta" do Finisterre a Muxie.

AKCIA

Cena: 499,00 € / osoba

Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Neváhaj a poď!

Ak sa chcete o našich cestách a podmienkach účasti dozvedieť viac, neváhajte a napíšte nám (neradny@perronegro.sk). Počet miest je limitovaný 6 osobami. Minimálny počet účastníkov sú 2 osoby.


Naše partnerské projekty


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image


POW (Pet on Wheels) je prvý bezpečný pevný box na prepravu štvornohých miláčikov. Môžete ho použiť na motorku, nosič bicykla alebo sa jednoducho upevní bezpečnostným pásom na sedadlo auta.