Putuj!

Camino FRANCES

40 dní putovania, ktoré Vám zmenia život

zo Saint-Jean-Pied-de-Port do SANTIAGO de COMPOSTELA


17. október - 25. november 2022


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image


Francúzska cesta je najznámejšou trasou Svätojakubskej cesty - Camino de Santiago. Od stredoveku ňou prechádzali milióny pútnikov z celého sveta, aby na jej konci dorazili do Santiaga de Compostela. Vaše putovanie začne v malebnom stredovekom mestečku St. Jean Pied de Port. Práve sem sa zbiehala väčšina ciest stredovekých pútnikov, aby tu prekonali hradbu Pyrenejí oddeľujúcu Španielsko od zvyšku Európy. Už prechod Pyrenejí s úžasnými výhľadmi, bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. A to je len začiatok. Za 40 dní prejdete 800 km krížom celé severné Španielsko. Spoznáte regióny Navara, Rioja, Castillia a León a nakoniec magickú Galíciu. Ochutnáte miestne jedlá, syry, víno, ale aj chuť obyčajnej vody z desiatok prameňov a studní popri ceste. Každý deň na vás bude čakať skúška, ktorá preverí vaše telo, dušu ale aj vieru vo vlastný život. Spoznáte príbehy hôr, miest, mostov a ľudí, pútnikov, ktorých cestou stretnete, aby ste na konci cesty pred impozantnou katedrálou v Santiagu najlepšie spoznali seba samého.

Stačí sa len rozhodnúť a vyraziť.

Veď ako napísal slávny španielsky básnik Antonio Machado:


„Pútnik, tvoje kroky, robia cestu“

P.S.

Keď si pred Katedrálou sv. Jakuba poviete, „ takto to predsa skončiť nemôže“, môžeme v prípade záujmu našu cestu zakončiť putovaním, alebo výletom autobusom k oceánu. O mystických miestach Finisterre a Muxia si naši predkovia mysleli, že sú "na konci sveta". Pútnici sem smerovali už v predkresťanských časoch.Ak nedisponujete časopriestorom v rozsahu 40 dní, neváhajte nás kontaktovať a informujte sa na možnosť absolvovať len časť trasy Francúzskej cesty:

  • Saint-Jean-de-Port - Burgos 15 dní

  • Burgos - León 11 dní

  • León - Santiago de Compostela 15 dní

  • Astorga - Santiago de Compostela 14 dní

  • Astorga - Finisterre a Muxia 16 dní


Ako Life coaching formou putovania prebieha a koľko to stojí?


Skupina: optimálne 2 až 4 osoby, maximálne 6

Cena: dohodou


Cena obsahuje:

Prípravu a plán cesty

Organizačné zabezpečenie leteniek a transferov

Cenu za letenky a transfery

Náklady na ubytovanie

Doprovod počas cesty (fyzická aj mentálna podpora)

1 hodina couchovacieho rozhovoru denne

Cena neobsahuje:

Náklady na stravu

Cestovné poistenie


Chcete sa o Life coachingu a putovaní dozvedieť viac?

Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.